Dreame L10 Pro

Dreame L10 Pro

Dreame L10 Pro

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Yüksek kapasiteli bir pil ömrüne sahip olup uzun süre, güvenli bir kullanım avantajı sağlar.

  • Ultra ince tasarlanan, hafif yapı özellikleri sayesinde istediğiniz her yere yanınızda taşıyıp kullanabileceğimiz teknoloji aygıtı bir süpürgedir.

  • Mobilyalara dokunmadan yatak ve dolapların altını süpürerek paspas yapabileceğiniz fonksiyonel kullanım avantajı sunan bir cihazdır.


Donanım Kalitesi

Maksimum hijyen performans gücü ile donatılan, üstün emiş gücü ve elektronik su deposu ile ön plana çıkan ergonomik bir süpürgedir. Sessiz ve temiz bir ortam için özel olarak yapılandırılmış olup verimli süpürme ve paspaslama güvenliği sunar. Engellerden kaçınan üç boyutlu navigasyon teknolojisi tüm engel ve çarpışmaları önleyerek oldukça sağlam, sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşatır.


Yenilikçi Tasarım

Halıda çok katlı alanları otomatik bir şekilde temizleyebileceğiniz hijyenik kullanım garantisi sunan kompakt bir Robot Süpürgedir. Lider boyutu ile yeniden tasarlanan süpürge yenilikçi teknoloji aygıtı bir cihaz olarak oldukça tercih edilir.


Hijyen Güvenliği

Kapalı optik tasarım özelliği hizmet ömrünü uzatarak uzun süreli, rahat, hijyenik bir kullanım avantajı sunar. Dar alanda sorunsuz ve derinlemesine temizleme güvenliği sunarak sıkışma ve çarpışmaları önleyen alanında öncü akıllı bir cihazdır.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.