Dreame W10 Pro

Dreame W10 Pro Robot Süpürge

Dreame Bot W10 Pro

Screenshot_3

dreame-w10-selbstreinigung-882x900

Otomatik olarak fırçalar ve kendini yıkar.

Pedler kirlendiğinde W10 otomatik olarak yuvaya döner. Pedlere su püskürtülür ve ardından kiri çıkarmak için küçük oluklara karşı hızla döner. Bu arada, rıhtımın altındaki bir nozul, çapraz bulaşmayı önlemek için kirli suyu atık su deposuna bırakır.

Otomatik kurutma sistemi küflenmeyi önler.

Paspaslama döngüsü tamamlandığında ve W10 son kez tabanına döndüğünde, pedler durulanır ve ardından küf veya bakteri üremesini önlemek için sıcak hava ile kurutulur.
dreame-w10-reinigungsstation-882x900

Büyük kapasite, büyük kapsama.

Biri temiz su, diğeri kirli su için olmak üzere iki adet 1,06 galonluk su deposu, sık tekrar doldurma veya boşaltma ihtiyacını ortadan kaldırır. Büyük bir 6400mAh pil ile W10, tek bir şarjla 3229ft²'ye kadar temizler.

*3229ft²: Dreame laboratuvarı tarafından test edilmiştir, gerçek performans farklı ev ortamlarına göre değişiklik gösterecektir.

Screenshot_4

Screenshot_5

Hedefler. Miktar. Haritalar.

W10, yükseltilmiş bir LiDAR tabanlı SLAM navigasyon sistemi sayesinde, karanlıkta bile çevresinin haritasını 12 kat* daha hızlı günceller. Ayrıca sistematik temizlik yolları oluşturur ve 3 kat planına kadar saklar.*12x: Dreame Bot serisi ile karşılaştırılmıştır ve Dreame laboratuvarı tarafından test edilmiştir. Gerçek performans, farklı ev ortamlarına göre değişiklik gösterecektir.

Duvarlar boyunca, köşelerde.

W10, D şeklindeki tasarımı sayesinde duvarları ve köşeleri daha yakından sarar. Yan fırçalar kenardan birikintileri yakalar ve 7,48 inç büyük boyutlu silindir daha fazla alanı kaplar. Bu arada, güçlü 4.000 pa emiş, kiri ve tozu daha etkili bir şekilde temizler.
Screenshot_6

Halılar için akıllıca planlar.

Ultrasonik halı algılama, W10'un halıyı önceden tanımasını ve mevcut temizleme moduna göre rotayı planlamasını sağlar. Vakum modunda, W10 halıyı algıladığında otomatik olarak maksimum emişe çıkar. Diğer modlarda, W10 halıların ıslanmasını önlemek için etrafından dolanır.

Screenshot_7

Screenshot_8

Screenshot_9

Amazon Alexa ile daha akıllı temizlik.

Amazon Alexa ile evinizin otomatik olarak temizlenmesini sağlamak için sadece kelimeyi söyleyin.

Screenshot_10

Screenshot_11

Screenshot_12

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.