Dreame T20

Dreame T20

Dreame T20

  • 150 AW Emiş Gücü: Akülü elektrikli süpürge, 150 AW emiş gücü ve 25K PA emiş gücü üretebilir. Bu ultra güçlü emiş gücü, T20’nin geleneksel elektrikli süpürgelerden daha derin ve daha derinlemesine temizlik yapmasını sağlar. Yalnızca yüksek hızlı motor için 26 patentle, SPACE 4.0 Motor 125.000 RPM’de çalışabilir.
  • Saç Dolaşmayan Tasarım: Hiç bir ailenin saçını bir vakumlu merdaneye dolaştırdınız mı? Elektrikli süpürge T20 için sorun değil. Silindire yerleştirilmiş, çalışma sırasında silindirin etrafına dolan tüyleri soyabilen, dolaşmayan tasarım seti sayesinde Dreame T20’niz, evcil hayvanlarla dolu bir evi temizlerken bile herhangi bir sorun yaşamaz. insanlar.
  • 4 Seviyeli Çalışma Modları: Evlerimiz, her biri farklı temizlik ihtiyaçları olan farklı yüzey türleriyle doludur. Ama kim zamanını bunun için endişelenerek geçirmek ister? Vakumlu kablosuz T20, tek bir düğmeye basarak emme seviyesini herhangi bir yüzeye uyacak şekilde değiştirebileceğiniz dört farklı temizleme moduna sahiptir.
  • Çok Fonksiyonlu Fırçalar: Kablosuz el süpürgesi birkaç kullanışlı fırçayla birlikte gelir. Aralık başlığı, 2’si 1 arada fırça, tüm yüzey fırçası ve akar temizleme fırçasının tümü kullanımı ve takılması kolaydır. Her şeyi halledebileceksiniz! Mermer zeminlerden araba koltuklarına ve ulaşılması zor köşelere kadar Dreame sizi koruyor.
  • Akıllı Emiş Gücü Optimizasyonu: Çubuk vakumun akıllı otomatik modu, emiş gücünü zemin türlerine göre ayarlar. Bu, pilin çalışma süresini ve çalışma ömrünü korurken, evinizin her yerinde derinlemesine temizlik yapmanızı sağlar.

İLETİŞİM FORMU

Detaylı bilgi için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.